День села «Моя маленька батьківщина»

Дата публікації: 03.09.2019

23 серпня в  День українського прапора    Соснівка традиційно відзначала день рідного села

На  свято були запрошені  поважні люди, які доклали чимало зусиль для  розвитку села.

Хлібом-сіллю зустрічали на Соснівській землі голову громади Юрія Матвієнка, старосту села Сергія Шестерненка. Вони щиро привітали всіх з потрійним святом, подякували людям за щоденну працю та відданість своїй малій батьківщині.

Шалигинський селищний голова Юрій Матвієнко вручив почесні грамоти та подарунки за вагомий внесок в розвиток села підприємцю Сергію Дмитренку, за вагомий внесок у благоустрій села Наталії Сапутіній, за професіоналізм, відповідальне ставлення до професійних обов’язків Тетяні Хлистун, за душевне тепло та турботу до своєї родини Наталії Сапутіній, за професіоналізм  та відданість своїй професії вчителю Соснівського навчально-виховного комплексу   Галині Балаєвій, за професіоналізм у своїй справі Дмитру Кривенку. Також подарунок отримала найстарша жителька   села Марія Фролівна Захарченко. Нагородили й наймолодшу подружню пару, яка одружились цьогоріч –  Сапутіни Володимир та Ольга. Привітали подарунками і найменших жителів села Бабкіну Ксенію, Салату Лію, Мовчан Ярославу.

На святі було проведено конкурс на «Кращу квіткарку села Соснівка», в якому  перемогу здобула Антоніна Воловик. Друге місце посіла  Ганна Старцева, а третє- Галина Бойченко .

Родзинкою свята був  «Костюмований парад мод з підручних матеріалів». У конкурсі взяли участь дванадцять моделей.  Їх фантазії не було меж. Костюми учасниці підготували з відходів матеріалів різного виду. Перше місце посіла Ангеліна Дмитренко «Срібна троянда», друге місце – Валерія Кривущенко «Біла королева» та третє місце – Тетяна Обраменко  «Красуня». Всі учасниці  отримали  солодкі подарунки.

Сюрпризом для всіх, хто завітав на свято, була пінна вечірка.

Для охочих поласувати смаколиками працювала виїзна торгівля. Для любителів виробів ручної роботи була представлена виставка  та проведений майстер – клас Мариною Кривенко.

Для бажаючих показати свою силу і витривалість було проведено: футбол,  амреслінг,   конкурс «Багатирі», в якому треба було  якнайшвидше протягнути автомобіль «УАЗ» з  пункту А  до  пункту  Б. Керував цими процесами Дмитро Кривенко.

Для дітей працювали батути, малюки катались на надувних гірках, їли солодку вату. А для тих,  хто  звик отримувати насолоду від сценічного мистецтва,  аматори сцени  Соснівського та Сварківського БК  підготували цікаву концертну програму. Глядачі із задоволенням слухали пісні у виконанні Володимира Горового, Зінаїди Горової, Олени Капоріної, Ігора Шума, Вікторії Капелько, Анастасії Матвієнко, тріо у складі Ольги Великодної, Любові Матвієнко, Марії Арсьонової, вокального ансамблю «Берегиня», які подарували  учасникам свята запальні танці та юмористичні номера. Душевне тепло, любов до своєї рідної України втілилося у  «Танок з рушниками», який  виконав  дитячий   хореографічний   колектив  «Живчики».

Після  святкового концерту було організовано дискотеку.

Свято закінчувалось, але люди  не поспішали йти  по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини до села  Соснівка.