День села у с. Сваркове

Дата публікації: 08.09.2017

Давня традиція у с. Сваркове на свято Успіння Пресвятої Богородиці відзначати День села. Дійство розпочалося біля сільського Будинку культури під музику духового оркестру з м.Глухова, а також виставками виробів з дерева (роботи О.Великодної та В.Ардинцева) та «Веселі овочі» (роботи Л.Спаських). На свято були запрошені шановні гості: голова Шалигинської селищної ради Ю.В.Матвієнко, помічник народного депутата України П.Кишкаря  А.Лобасенко, керівник ТОВ «Слобідській шлях» А.П.Шишканов, настоятель Миколаївського храму с.Сваркове отець Роман , сільські старости Шалигинської  об’єднаної  територіальної громади. Селищним головою було вручено подяки  жителям села за активну участь у громадському житті. Всіх присутніх частували запашним короваєм. Також були проведені нагородження у номінаціях  «Золоте весілля», «Найстарші жителі села», «Найактивніші  читачі року», «Кращий квітник біля оселі». Потім учасники художньої самодіяльності сільського Будинку культури привітали гостей свята цікавим концертом. Продовжилося свято у сільському парку та на стадіоні, де для дітлахів було організовані різноманітні атракціони, всіх частували смачною шурпою та кашею, проведені змагання з волейболу, дартсу, армреслінгу та міні-футболу. Закінчилося свято святковою дискотекою та фейерверком. Висловлюємо щирі слова подяки спонсорам  – Шалигинській селищній  раді, голові правління Глухівської райспоживспілці  М.Кульбаці та Г.Матушкіну.