День святого Миколая Чудотворця!

Дата публікації: 15.12.2017

Шановні  жителі  Шалигинської  громади, дорогі діти!

19 грудня ми разом з усім християнським світом відзначаємо День святого Миколая Чудотворця!

З сонму святих отців Церкви святий Миколай користується особливою пошаною серед християнського люду. На його честь в Україні збудовано багато храмів, монастирів, каплиць. Його ім’ям названо мільйони чоловіків.

Немає на нашій землі жодного християнського дому, де не було б на стіні образа Святителя Миколая, немає душі, що не горнеться до нього. Святий Миколай для християн з давніх-давен — це правдиве правило віри і уособлення доброти.

Миколай Чудотворець є покровителем хліборобів і землеробства, мандрівників і моряків, бідних і знедолених. Саме його ім’я призивають на поміч при бідах та невдачах, катастрофах і природних стихіях.

У ці дні кожен з нас сподівається на диво, здійснення якого під силу лише Миколаю.Особливо люблять і чекають цього дня діти. Вони  пристрасно дякують святому за гостинці, тепло і радість батьківського дому. До того ж цей день є провісником Новорічних і Різдвяних свят. Тож хай вони будуть як завжди веселими й обнадійливими.А  для  цього запрошуємо  діточок  всіх  сел  нашої  громади  15  грудня  об  11.00  на  загальногромадський  захід  театралізоване  свято  до  Дня  святого  Миколая, яке  відбудеться  на  сцені  МБК  селища  Шалигине.

Отож, дорогі, щиро вітаю всіх жителів  громади, особливо Микол, Миколайовичів, Миколаївних і, звісно, маленьких Миколайчиків зі святом! Нехай добрий Святий принесе у Ваші сім’ї щастя та мир рідній Україні.

Бажаю  міцного здоров’я,  добра, родинної злагоди, здійснення мрій та успіхів у добрих починаннях.

Нехай Святий Миколай надихає нас і допомагає в усьому!

З повагою  селищний  голова  Ю.В.Матвієнко