День педагогічного працівника у Шалигинській громаді

Дата публікації: 19.10.2017

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Цей день покликаний привернути увагу до положення вчителів в суспільстві, їхньої  ролі в освіті та розвитку майбутнього покоління. День освітян в Шалигинській громаді пройшов на вищому рівні: подарунком для учасників свята став концерт, організований відділом культури , зі словами привітання виступили : голова Шалигинської селищної ради Матвієнко Ю.В.,  начальник відділу освіти, молоді та спорту  Абрютін Р.В., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту  Кекшук М.Е., керуюча справами виконкому селищної ради  Сакунова Л.М. та начальник відділу культури Горова З.М. Були нагороджені грамотами за сумлінну працю педагоги та трудові колективи всіх загальноосвітніх навчальних  закладів громади солодкими подарунками від селищного голови.

“Ваші зусилля спрямовані на будівництво майбутньої української держави. Дякую за вашу щоденну роботу, виховання молоді, добро і щедрість вашої душі”, – йдеться у  привітанні Матвієнка Ю.В.

На свято завітали вчителі, вихователі усієї громади , та ті , чия трудова біографія розпочиналася у ті часи коли сьогоднішні вчителі були учнями, проходила звивистими стежками крізь  роки минулого століття,  писалася невмирущими рядками у книгу під назвою «Освіта України».

Як завжди, не залишив без уваги освітян і народний депутат України Андрій Деркач, який з нагоди свята передав для всіх навчальних закладів громади цінні подарунки та свої привітання.