День захисника України

Дата публікації: 19.10.2017

На передодні свята Покрови Пресвятої Богородиці 13 жовтня у КЗ “Шалигинський МБК” пройшов грромадський захід до Дня захисника України.

На сцену були запрошені всі демобілізовані учасники АТО, які проживають на території Шалигинської громади, та родичі тих захисників, які на цей час знаходяться на передовій. Зі святом всіх привітав голова громади Юрій Вікторович Матвієнко та заступник начальника відділу прикордонної служби Шалигине ім. П. Калнишевського – капітан Владислав В’ячеславович Гладуш. Всі отримала подарунки від громади. На сцену запросили маму загиблого воїна у зоні АТО Сергія Абрютіна, пригадали біографію Сергія та вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих героїв.

Україна сьогодні – незалежна держава. Українські збройні сили покликані охороняти рідну землю. Сьогодні хлопці з нашої громади служать на строковій службі.

На сцену запросили мам, батьків, бабусь, щоб подякувати за те, що вони виховали своїх синів, онуків справжніми патріотами своєї держави і також врусили подарунки від громади.

Святковий концерт усім присутнім у залі дарували учасники художньої самодіяльності громади: Старцева О., Шелеміна Л., Шевчук О., Старцева Т., Капоріна Н., Мельник Н., Хлистун О., Босенко Т., Ардинцева Т., Пятигор В., Закаворотна Н., Чемодуров Є., Шум І.

У залі, яка ледве вміщувала всіх глядачів панувала тепла, домашня атмосфера.