ДЛЯ 61 НЕРОЗДЕРЖАВЛЕНОГО ЗМІ НА СУМЩИНІ НАСТУПИВ ДЕДЛАЙН

Дата публікації: 16.01.2019

Юстицією Сумщини прийнято 61 рішення про визнання недійсними свідоцтв про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації.

Роздержавлення засобів масової інформації, тобто виведення зі складу їх співзасновників органів державної влади і місцевого самоврядування, відбувалося згідно законодавства у два етапи, починаючи з 2016 року.

Першими, обравши новий спосіб діяльності редакції друкованого ЗМІ, перереєструвалися 9 видань. Протягом другого етапу, який завершився 31 грудня 2018 року, за ініціативою засновників 5 друкованих засобів масової інформації перереєстровано, а 12 – припинено вихід за рішенням самих співзасновників.

Наразі прийняті рішення по тим виданням, які так і не спромоглися виконати вимоги Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».