ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШАЛИГИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата публікації: 14.02.2018

На виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Шалигинській об’єднаній територіальній  громаді на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням  десятої сесії Шалигинської селищної ради сьомого скликання від 26.10.2017 року (зі змінами), конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів селищного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір проектів з розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) суб’єктів підприємництва для отримання компенсації за рахунок коштів селищного бюджету. Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі проектів суб’єктів підприємництва  для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами отриманими у державних банківських установах закінчується 16 березня 2018 року.
Заява та пакет документів подається до Комунальної установи«Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна 3, за тел. (0542) 65 91 17. Засідання  конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться 30 березня 2018 року о 10-00 годині в приміщенні будинку культури смт. Шалигине.
За більш детальною інформацією та переліком документів на участь у
конкурсному відборі з отримання Компенсації звертатися до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, Управління фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради – (05444) 7-05-15.