ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ШАЛИГИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата публікації: 02.11.2017

Шалигинською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах з 1 жовтня 2017 року та здійснюють діяльність на території Шалигинської селищної ради не менше 1 року.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 4 грудня 2017 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради

(40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: fondsumy@gmail.com), документи передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Шалигинській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки.

Одночасно повідомляємо, що засідання  конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів селищного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 22 грудня 2017 року о 10.00 годині в приміщенні будинку культури смт. Шалигине.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, Управління фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради – (05444) 7-05-15.