До уваги платників податків

Дата публікації: 05.01.2021

Казначейство повідомляє, що з’явилися нові рахунки для сплати податків, зборів, ЄСВ для всіх областей

Відповідно до постанови ВРУ від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з 01.01.2021 р. запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).При цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.
Додатки:

Місцевий бюджет:   (завантажити)

Державний бюджет: (завантажити)

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування: 1 (завантажити) 2 (завантажити)