Добро починається з нас

Дата публікації: 27.02.2019

Концерт  волонтерів,  аматорів  сцени  Шалигинської громади у Будищанському  психо – неврологічному  будинку – інтернату.

Ідея проведення  концерту  волонтерів,  аматорів  сцени  Шалигинської громади , виникла  при  розмові  двох  керівників – головою громади Матвієнко Ю.В. та  директором  Будищанського  психо – неврологічного  будинку – інтернату Савенко Т.І. Вони  дуже хотіли  побачити наших  артистів  на  їх  імпровізованій  сцені.Юрій  Вікторович  пообіцяв і через тиждень ми завітали з концертною програмою до с. Будищи.

Із  самого  початку і  до її фінальної  частини  все  складалося , як  у  дивовижному  пазлі. На  сцені  творила  чудеса  молодь  громади, яка  і  приїхала з наміром  підняти  настрій, дати  наснагу, радість  жити і радіти  життю.

І  нам це  вдалося .В  працівників  та  їх підопічних всі емоції  показували  про те , що  концерт  сподобався  на всі 100%.

Вони  сміялися, підтанцьовували, а таких гучних аплодисментів  ми  ще не  чули!Кожен  художній  номер  був  наче  театралізоване  дійство. Тай взагалі, керівництво  нас  радо  зустріло, провели  екскурсію, від  якої всі були  в  захваті! Маленьким  учасникам  хореографічного  колективу  Шалигинської спеціалізованої школи-інтернату  дуже сподобались  8  акваріумів,черепаха, 7 попуг та  2  павліна  з  безліччю  породистих  голубів.А  молодим  аматорам  сцени – чудові  краєвиди , кімната  для  занять  на  тренажерах та сучасний  дизайн.

Тетяно  Іванівно, дякуємо  за  гостинність, ми  ще  зустрінемось обов’язково!