Двадцять шоста сесія селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 28.02.2019

26 лютого в приміщенні   Будинку культури під головуванням  селищного голови  Юрія Матвієнка  відбулася двадцять шоста  сесія селищної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 17 депутатів селищної ради взяли участь керівники структурних підрозділів селищної ради, члени  виконавчого комітету селищної ради,  в.о. старост сіл Соснівка, Старикове, Сваркове працівники КНП «АЗПСМ», представники громадськості.

У ході засідання було розглянуто 10 питань порядку денного.Першим питанням  розглянуто  звіт селищного голови  про роботу виконавчих органів ради у 2018 році. Співдоповідачами по першому питанню  виступали керівники структурних підрозділів селищної ради, головний бухгалтер КНП « АЗПСМ».

. З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, депутатами одноголосно підтримано  рішення  щодо надання дозволу  відділу освіти, молоді та спорту  на співпрацю з комунальною установою «Інклюзивно – ресурсний центр» Глухівської міської ради.

Також, депутати розглянути наступні питання :

-Про затвердження Програми поліпшення умов несення служби у Шалигинському ВПС та Катеринівському ВПС Сумського прикордонного загону на  2019 рік

-Про надання дозволу  ДФ на розміщення на вкладних (депозитних ) рахунках банків коштів іншої субвенції

-Про передачу міжбюджетного трансферту у 2019 році

-Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік

Одноголосно підтримали і призначення головним лікарем  КНП «АЗПСМ»

Левчук Наталію Андріївну, яка відповіла на питання  депутатів та жителів стосовно   роботи стоматолога,  медичного обслуговування жителів населених пунктів громади.

Крім того, на розгляд депутатів було внесено питання передачі в оренду 3 приміщень  для  Сумської дирекції АТ «Укрпошта» в населених пунктах Шалигине, Сваркове,Соснівка. В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади подякував усім депутатам за роботу, активність при обговоренні питань та зазначив, що прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в громаді.