Екскурсії громадою

Дата публікації: 07.09.2017

У  цьому  році  громадою  було  придбано  новенького  автобуса та  запропоновано  відділом  культури  ряд  екскурсій  за  межами  Глухівського  району .

Активісти  сіл  та  працівники  соціальної  сфери відвідали  архітектурні  пам’ятки  міста Путивль  – Мовчанський  жіночий  та  Софроніївський  чоловічий   монастири , музей  партизанської  слави «Спадщанський  ліс».

Також  масу  позитивних  емоцій   отримали  від  перебування  в  Спасо – Преображенному  чоловічому  монастирі, музеї  «Слово  о  полку  Игореве»  в  місті  Новгород- Сіверський. З  цікавістю  розглянули  застеклену  археологічну  знахідку  з  остатками  будівлі  з  каменю,  побували  в   печерах  монастиря, милувались  краєвидами, як  це робила , за  однією  з  версій , Ярославна . Екскурсії  викликали незабутні  враження  , а  дружнє  спілкування ,  об’єднало  громаду  в  одне  ціле.