Моє село – ти саме найкраще для мене

Дата публікації: 04.09.2019

День села Старикове –стариківці відмітили в прекрасний день –день Святого Пророка Іллі – 2 серпня .

Урочистий захід проходив в сільському будинку культури . На свято зібралися всі жителі села, які  спочатку ознайомилися з чудовими виробами сільських майстринь (Захарової  Галини ,Мішан Дар’ї ,Гулакової Софії та гуртка «Локгосподарочка» ) та фотовиставкою «Ми святкуємо» , «Живе село-живе громада»  , «Наші односельці» .

Бібліотекар Кандибін Іван підготував книжкову виставку про село , про його видатних односельців  «Старикове –мій рідний край» .

Ведучі програми Новіков Ігор та Гулакова Софія розпочавши святкову програму, запропонували хвилиною мовчання вшанувати пам’ять про полеглих у боях Другої світової війни та загиблих на сході України та покласти квіти до Пам’ятника воїнам загиблих в ВВв та дошки пам’яті Герою Радянського Союзу Кришкіну Василію Трофимовичу .

Зі сцени всіх привітали гості свята –голова Шалигинської селищної ради Матвієнко Юрій , депутат районної ради Володченко Олександр ,заступник голови районної ради ,депутат районної ради Стороженко Галина , в.о.старости села Старикове Храпіна Валентина,які побажали всім мира , добра ,злагоди ,стабільності та процвітання ,любові та гарного настрою у такий чудовий день. Настоятель церкви Успенія Пресвятої Богородиці отець Миколай благословив всіх у таке чудове свято та побажав всім мира і добра.

Від селищного голови приймали привітання та подарунки   батьки наймолодшої жительки села Кочеткової Ганни , ведучий заходу ,випускник 11 класу ,учасник Всеукраїнських учнівських олімпіад ,Призер ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім..П.Яцика Новіков Ігор , діти села –футбольний м’яч та в.о.старости Храпіна Валентина за багаторічну працю в органах місцевого самоврядування. Володченко Олександр привітав

молодь села  подарунками та передав подарунки від землячки Бойко Олени для фельдшерського пункту .В.о.старости Храпіна Валентина від жителів села вручила подяки селищному голові Юрію Матвієнко та депутату районної ради Володченко Олександру « за особистий вагомий внесок в соціально –економічний  розвиток  села Старикове».

Після вітальних слів свято продовжило тріо в складі Володимира Горового , Зінаїди Горовій  ,Марини Кекшук ,які радували присутніх  гарними піснями , а глядачі їх зустрічали бурхливими оплесками. У ході концерту  з хвилюваннями приймали найкращі привітання пара ,яка прожила в шлюбі 40 років та відзначатимуть рубінове весілля – Тетяна та Василь Матосови , серпневий ювіляр , який святкуватиме 60 річчя –Золотарьов Віктор , найстарші жителі села Кандибин Дмитро Никифорович та Ракович Федора Іванівна .

Найкращою окрасою нашого села ,є люди –які працюють на благо рідного села , повсякденною своєю працею покращують побут та життя своїх односельців ,для їх звучали музичні вітання –це завідуюча ФП Божинська Світлана ,молодший медичний працівник Сорокіна Любов, директор клубу Кандибина Світлана ,завідуючий бібліотекою Кандибин Іван ,працівник селищної ради Храпін Володимир , приватні підприємці Гурець Олександр та Тетяна ,продавець Кудрявцева Олена,соціальний працівник Забара Ніна  та всі працівники  сільськогосподарських підприємств.  Також музичне вітання приймали всі жителі села  ,  тому що маленьке село ,це єдина велика родина.

Свято пройшло ,яскраво ,феєрично і як сказали старожили села «на святі гуляло все село».

Після урочистої частини всі зібралися за святковим столом . Захід продовжувався до пізнього вечора з іграми, піснями та танцями в супроводі артистів, які своїми піснями змушували танцювати і старих , і малих.

Слова особливої подяки за підтримку в організації дня села висловлюємо Шалигинській селищній раді , ССК «Ярославна».

Жителі села безмежно вдячні за яскраву , феєричну концертну програму начальнику відділу культури Зінаїді Горовій, спеціалісту відділу культури Марини  Кекшук, директору Соснівського НВК Володимиру  Горовому.