Нагородження грамотою «За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення української державності»

Дата публікації: 30.01.2018

Органи місцевого самоврядування в демократичному суспільстві є важливим  інститутом  народовладдя  та засобом  реалізації інтересів територіальної громади.

Для висвітлення діяльності  розвитку  місцевого самоврядування, який  на сучасному етапі є одним із  найпріоритетніших  напрямів  державної політики  України,  проводився VII Загальнонаціональний проект «Україна від краю і до краю. Місцеве самоврядування»

Масштабний захід здійснюється за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів самоврядування, громадських організацій .

До свята Дня місцевого самоврядування  Шалигинському селищному голові  Матвієнко Ю.В. прийшло запрошення  на  участь у Проекті , як голові   об’єднаної  територіальної громади.

Урочисте вручення нагород відбулось в місті Києві ,у Будинку офіційних прийомів Уряду.

Шалигинського селищного голову   Матвієнко Юрія Вікторовича  нагороджено   грамотою «За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення української державності»,   відзнакою    «За розвиток місцевого самоврядування» та Книгою Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці» як кращого  представника місцевого самоврядування , що увійшов до рейтингу «Кращі представники органів  місцевого самоврядування», проведеного Організаційним  комітетом.