Оновлена автобусна зупинка у селі Соснівка

Дата публікації: 14.08.2019

У Шалигинський об’єднаній територіальній  громаді продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів громади.

Для більш естетичного вигляду у селі Соснівка облаштовано зупинку для громадського транспорту.Слід зазначити, ще донедавно  в очах мешканців села ця зупинка характеризувалась як три голі стіни с дахом обабіч дороги, де очікують автобус або ж просто ховаються від дощу. І здавалося неможливим те, що з цієї “будки” можно було б зробити щось гарне, але ,як виявилось, можливо все! Лише варто додати зусиль колективу Шалигинської громади, таланту та старанних рук працівників і перед нами – цілий витвір мистецтва, розмальований  палітрою різних красок.

Громадянам дуже сподобалась оновлена  автобсусна зупинка та  всі були у  захваті від проробленої роботи!