Обмін досвідом культурної галузі між Шалигинською та Березівською громадами

Дата публікації: 11.02.2020

7  лютого  2020  року  в КЗ «Соснівський  СБК» відбувся  семінар  бібліотечних  працівників та працівників культури  Березівської  та  Шалигинської ОТГ під назвою «Час  змін – час дій».

Семінар розпочала  завідуюча Соснівською  філією  Марина  Кривенко  з  цікавих  тренінгів, які  були  направлені  на  те, щоб ближче  познайомитися  один з  одним.

Своїм  досвідом роботи ,ідеями ,щодо  розвитку  сучасної  бібліотеки  поділилися в.о.директора КЗ «БТПБ» Тетяна  Орловська, завідувач  Слоутської філії  Галина  Ковальчук, директор  Березівського  центру  культури і  дозвілля  Володимир Цюкало,а також  директор КЗ «Шалигинська ТПБ» Галина Дятлова,  начальник  відділу  культури  Шалигинської   ОТГ  Зінаїда  Горова .

Учасники  семінару  переглянули презентації  про  роботу  бібліотек , поспілкувались та домовились  про стратегію співпраці  двох громад.