Обираючи ім’я дитині – обираєш її долю: як називали мешканці Глухівщини новонароджених

Дата публікації: 09.04.2019

Ще в давнину люди помітили, що ім’я впливає не тільки на вчинки, характер і навіть зовнішній вигляд дитини, а й на її майбутнє.

Обираючи своєму продовжувачу роду ім’я, батьки прагнуть подарувати маленькому згорточку щастя найкращу долю, яка буде увінчана тільки радісними подіями та особистими перемогами.

Серед зареєстрованих у І кварталі 2019 року імен найпопулярнішими на Глухівщині були Варвара, Софія, Поліна, Єва, Анна, Вероніка, Артем, Марк, Давид, Ілля та Богдан. Вже традиційно обирають для своєї малечі місцеві жителі й рідковживані імена. Так, дівчаток називали Василина, Заріна, Тея, Аліса, Мирослава, Соломія, а хлопчиків – Борис та Лев.

До речі, у 2019 році в Глухові та районі народилося 95 дітей.

Нагадаємо, що завдяки онлайн-послузі Міністерства юстиції України громадяни можуть звернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua, за допомогою якого вони мають змогу записатися на прийом, подати заяву на одруження, обрати день весілля, отримати кваліфіковано допомогу та здійснити інші дії, не відвідуючи для цього установ.