Перша «Поетична весна» для дітей громади

Дата публікації: 30.03.2018

Справжнім святковим дійством став для Шалигинської ОТГ загальногромадський конкурс читців поезії , який вперше відбувся 29 березня у приміщенні Соснівського СБК. Учасники конкурсу, а це школярі, зачаровували глядачів мудрим, красивим і сильним поетичним словом  українських письменників, а також порадували  енергійними українськими  піснями . Майстерність учасників  оцінювало журі у складі директора КЗ « Шалигинська ТПБ» Г.І.Дятлової ,начальника відділу культури Шалигинської селищної ради  З.М.Горової та головного спеціаліста відділу культури М.М.Кекшук . Із захопленням члени журі, учні та глядачі слухали поетичний твір Т.Г.Шевченка  «Розрита могила », який виразно, з надзвичайно високою виконавською майстерністю прочитала Дарина Дудукова  – учениця 7 класу Соснівського НВК , якій  цілком заслужено за одноголосним рішенням журі присуджено І місце у номінації «Краще виконання конкурсного твору». Переможцями конкурсу «Поетична весна» у різних вікових категоріях та  номінаціях стали  : Юлія Кислощаєва «Краще виконання конкурсного твору»;Анастасія Володько та Катерина Матюхіна  у номінації «Індивідуальне художнє читання» ; Вікторія Добролеженко та Софія Самощенко у номінації «Оригінальність виконання поезії» яким журі вручили грамоти та пам’ятні подарунки , після чого для всіх присутніх було  влаштовано чаювання із солодощами та святкова дискотека.

Дякуємо керівництву Шалигинської селищної ради за допомогу в організації та проведенні даного заходу.