Пісні 80-х років у Шалигинській громаді

Дата публікації: 04.02.2019

З піснею по громаді!!!

«З піснею по громаді», під таким гаслом феєрично та вражаючи закінчився 2018 та розпочався 2019 рік в Шалигинській громаді! Під керівництвом відділу культури та фінансовою підтримкою селищної ради лунав концерт по селах громади. Найкращі аматори сцени будинків культури зібрались в єдину концертну програму і навіяли глядачам  ностальгію піснями 80-х років.  Кожен номер привертав до себе особливу увагу, кожен артист був індивідуальний і неповторний. Було враховано все: костюми, макіяж, зачіски, манера рухів, кожна дрібничка повертала глядачів в ті незабутні часи.

Найбільш вражали  глядачів вихованці Шалигинської  спеціальної загально – освітньої  школи – інтернату , своїми танцювальними здібностями.

2-х годинні концерти  проходили на одному подиху захоплюючи своїх глядачів, які були дуже щедрими на оплескі і дарували їх стоячи.