По Вкраїні з краю вкрай ходить Святий Миколай

Дата публікації: 18.12.2017

В Шалигинській громаді пройшов загальногромадський захід, присвячений Дню Святого Миколая!

Знову до нас прийшло  довгоочікуване свято – день Святого Миколая – одне з найсвітліших свят, яке дарує нам зимова пора.

У  цей  день  наші серця як ніколи наповнюються милосердям та добротою, а в наші домівки приходить світла радість і добрі сподівання. І не секрет, що цього дня кожний із нас, незважаючи на те, скільки йому років, чекає на диво, бо насправді усі ми в душі назавжди залишаємося дітьми.

Тому в  цьому  році за  ініціативою  відділу  культури  Шалигинської  селищної  ради  було  організовано  та  проведено  загально громадський  захід  –  театралізоване  свято «По Вкраїні з краю вкрай ходить Святий Миколай», яке  відбулося  15  грудня об 11.00  в приміщенні МБК  селища  Шалигине. Святково  прибрана  сцена, новорічна  ялинка  та  відеоролики  на  дану  тематику  переглядали  учні  Шалигинської  ЗОШ  та спеціальної ЗОШ –  інтернат, чекаючи  коли  приїздять  їх  маленькі  друзі з  сіл  Соснівка  та Сваркове.

І ось  двері  в  казку  відчинились… Відкрили  їх  янголи  та  Святий  Миколай (учасники художньої  самодіяльності  з  села  Сваркове). Далі  героїня   мультфільму « Аліса  в  країні  чудес»  така  собі  Червона  Королева  сперечалась  з  Алісою  та  Капелюшником, вкрала  зірочку , що  є  орієнтиром  для  Святого  иколая. Цікаво, що  вперше  ,за  сценарієм, головні  герої  «розмовляли» з  Чеширським  Котиком , який  періодично  з,являвся  на  екрані та розмовляв  з  казковии  героями , які  були  на  сценІ. Чудово  виконали свої сценічні  ролі Марина  Кривенко, Олександр  Хлистун  та  Марина  Андросова  з села Соснівка .

Але  все ж  головними  на  сцені  були  діти нашої  громади. Вони  вабили  глядачів  своїми  піснями  про  зиму, Святого  Миколая, радували  запальними таночками, сценічними  постановами  та  яскравими  костюмами. Шквал  овацій  викликали  виступи діток  з  села  Соснівка, Шалигине, Старикове та  Сваркове. А  виступи  вихованців  спеціальної ЗОШ – інтернат  селища  Шалигине  були  просто  казковими!

Закінчилось  свято  фінальною  піснею , а  головне – врученням  солодощів  всім  діткам, що  прибули  на  захід . Шалигинська  селищна   рада виступила  спонсором  та  подбала, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.Тож  нехай  молитва  Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода,а  наші  діти  зростають  здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!