ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата публікації: 14.04.2021

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Шалигинська селищна рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування місцевого рівня «Схема санітарного очищення населених пунктів на території Шалигинської селищної ради».

З текстом Заяви можна ознайомитися щоденно (понеділок – п’ятниця з 08.30 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00) у відділі житлово-комунального господарства благоустрою та інфраструктури Шалигинської селищної ради  за адресою:

41470, Сумська обл., Шосткинський р-н, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд. 11, а також на офіційному сайті Шалигинської громади у розділі Новини за посиланням:

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі до 29.04.2021 включно:

– на поштову  адресу: 41470, Сумська обл., Шосткинський р-н, смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд. 11.

– на електронну адресу:shal_gkh@ukr.net

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.