Позачергове засідання сесії Шалигинської селищної ради

Дата публікації: 13.02.2018

08.02.2018 року відбулося позачергове засідання сесії Шалигинської селищної ради, з питань розвитку первинної медицини на території  ШалигинськоїОТГ  та затвердження  Програми місцевих стимулів для  медичних працівників закладу охорони здоров’я  Шалигинської  селищної ради на 2018-2020 роки.

Головним лікарем  Бойко В. Л. був представлен проект «Перспективного плану спроможної мережі первинної медичної допомоги Шалигинської об’єднаної територіальної громади» щодо поліпшення та вдосконалення якісного надання первинної медичної допомоги населенню.

Розглянувши проект Перспективного плану спроможної мережі ПМД, депутати вирішили винести проект на громадське обговорення Шалигинської об’єднаної територіальної громади.

У зв’язку з тим, що  останнім часом в медичній галузі склалась неадекватна система оплати праці, недостатня соціальна захищеність медичних працівників, незадовільні умови праці та побуту, відсутність житла для лікарів, міграційні процеси, відсутність стимулів до підвищення якості медичної допомоги населенню, тому вкрай важко залучити молодих фахівців до роботи в сільську місцевості. Розглянувши це питання, депутати  затвердили Програму місцевих  стимулів  для медичних працівників закладу охорони здоров’я Шалигинської селищної ради на 2018-2020 роки.

Презентація до проведення сессія на тему “Перспективний план спроможної мережі ПМД Шалигинської ОТГ”