Придбано повністю укомплектований автомобіль медичного призначення

Дата публікації: 31.01.2018

В кінці 2017 року  Шалигинською селищною радою було придбано повністю укомплектований автомобіль медичного призначення, вартістю 570000,00 грн., за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Він допоможе підвищити якість та оперативність медичної допомоги більш ніж як для 4000 місцевих мешканців із 9 населених пунктів.

Як показує світовий досвід, сьогодні система охорони здоров’я здатна позитивно впливати на зменшення показників смертності та захворюваності лише за умов  належного та свєчасного надання первинної медичної допомоги .

Напередодні   відбулася передача автомобіля ГАЗ-2705 Комунальному закладу охорони здоров’я Шалигинської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини». Виконав приємну місію вручення ключів селищний голова Ю.В.Матвієнко . У заході також взяли участь головний лікар КЗОЗ «Шалигинська АЗПСМ» В.Л.Бойко , медичні працівники , депутати  Шалигинської селищної ради та місцеві мешканці .