Про підсумки позачергової сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 03.01.2020

03 січня  в приміщенні Шалигинського   Будинку культури під головуванням  селищного голови  Юрія Матвієнка  відбулася позачергова   сесія селищної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 18 депутатів селищної ради взяли участь керівники структурних підрозділів селищної ради, члени  виконавчого комітету селищної ради,  в.о. старост сіл Соснівка, Старикове, Сваркове, представники громадськості.

На порядок денний було внесено одне питання «Про звернення  до Кабінету Міністрів України та Сумської обласної державної адміністрації»

Селищний голова Юрій Матвієнко проінформував присутніх про участь у  нараді в  Сумській  ОДА, яке відбулось 26  грудня і на якій розглядався оновлений проєкт  перспективного плану  адміністративно- територіального устрою Сумської області. В свою  чергу Глухівська РДА ініціює  обговорення  адміністративно-територіального устрою  Глухівського району 8 січня.    В зв’язку з чим і було  запропоновано обговорити подальший план  доцільності існування Шалигинської ОТГ, як окремої адміністративно-територіальної одиниці.

Обговорення пройшло  досить емоційно.  Від депутатів села Сваркове виступив Терещенко  М.Г., який зазначив, що процес об’єднання в 2016 році був складний, але зроблений виважено і вже протягом трьох років підтверджено, що вибір зроблений правильно та депутати села Сваркове одноголосно підтримують запропоноване  рішення.

Збереження Шалигинської ОТГ підтримала депутат від с.Ходине Лєпкова М.І., яка зазначила, що с.Ходине не залишається без уваги керівництва громади та комунальної служби, але все зробити в усіх населених пунктах одночасно неможливо.

Долучались до слова і в. о старости с.Старикове Храпіна В.І., в.о. старости с. Соснівка та Катеринівка Шестерненнко С.І., які підтримали   вибір  зроблений жителями сіл в 2016 році.

Голосували «ЗА»-17 депутатів, «Проти»-1 депутат. Селищний голова”ЗА”. Рішення прийнято.

Текст рішення та підсумки поіменного голосування знаходяться в розділі «Рішення селищної ради а виконавчого комітету», або перейшовши за  ЦИМ посиланням.