ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата публікації: 22.08.2017

У приміщенні Шалигинської селищної ради по вулиці 40 років Перемоги, 11 смт Шалигине відбудуться громадські  слухання  проектів детальних планів території!

«У відповідності до статті 21 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»    22.09.2017  о 13.00  у приміщенні Шалигинської селищної ради по вулиці 40 років Перемоги, 11 сел. Шалигине відбудуться громадські  слухання  проектів детальних планів території  по вулиці Миру,48 «а» с. Соснівка, по вулиці 40 років Перемоги, 11(селищна рада), вулиці 40 років Перемоги, 11«а» (ринок) в смт Шалигине  Глухівського району Сумської області.

Замовник –  Шалигинська селищна рада.

Розробник  проекту –  ТОВ «Велес».

Проекти детальних планів території можна переглянути у  відділі земельних відносин,  архітектури та містобудування селищної ради та на офіційному сайті Шалигинської селищної ради у розділі “Містобудівна документація“.

Зауваження та пропозиції від громадськості приймаються відділом земельних відносин,  архітектури та містобудування Шалигинської селищної ради  по вулиці 40 років Перемоги, 11 смт Шалигине до 21.09.2017.