Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 10.12.2018

20 грудня   2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

07.12. 2018                                     смт Шалигине                              №  86-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 20 грудня  2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про селищний бюджет на  2019  рік
  • Про програму соціально-економічного розвитку Шалигинської селищної ради на 2019 рік
  • Про подовження терміну дії договору на передачу міжбюджетного трансферту
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– в. о. старост сіл, керівників структурних підрозділів селищної ради.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                           Ю.В.Матвієнко