Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 25.01.2019

29 січня  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

24.01.2019                                    смт Шалигине                              №  10-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 29 січня  2019 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про надання погодження на отримання дозволу на спец.використання природних ресурсів ДП Глухівське лісове господарство.
  • Про погодження ТОВ БЛЕКПІТ видобутку торфу торфородовища «Клевень» , ділянка «Клевень – Обеста».
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– в. о. старост сіл, керівників структурних підрозділів селищної ради.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                           Ю.В.Матвієнко