Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 05.12.2017

14 грудня  2017 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури відбудеться 12 сесію селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

01.12.2017                                                                     смт.Шалигине                                                      №  120-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі  ч.4 п.8  ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати 12 сесію селищної  ради 7 скликання  14 грудня  2017 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік
  • Про внесення змін до селищного бюджету на 2017  рік
  • Про затвердження Програми соціального   захисту    населення  на території Шалигинської  селищної ради  на 2018-2020 роки
  • Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства  та благоустрою населених пунктів Шалигинської селищної ради на 2018-2020 роки
  • Інші питання
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючу справами виконавчого комітету та керівників структурних підрозділів селищної ради, в. о. старост сіл.

1. 3. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів по підготовці пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                      Ю.В.Матвієнко