Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 15.01.2018

22 січня  2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури відбудеться 14 сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

12.01.2018                                                                     смт.Шалигине                                                         №  4-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі  ч.4 п.8  ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати 14 сесію селищної  ради 7 скликання  22 січня  2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2017 рік.
  • Про план роботи Шалигинської селищної ради на перше півріччя 2018 року.
  • По затвердження Положення про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ,що тримуються за рахунок коштів селищного бюджету.
  • Про внесення змін до Положення про управління фінансів та економічного розвитку Шалигинської селищної ради
  • Інші питання
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючу справами виконавчого комітету та керівників структурних підрозділів селищної ради, в. о. старост сіл.

1. 3. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів по підготовці пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                            Ю.В.Матвієнко