Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 26.01.2018

30 січня 2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури відбудеться позачергова сесія селищної  ради 7 скликання .

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

25.01.2018                                                                 смт.Шалигине                                                             №  8-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі  ч.4 п.8  ст.42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати позачергову сесію селищної  ради 7 скликання  30 січня  2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про перспективний план створення оптимальної мережі закладів охорони здоров’я на території Шалигинської селищної ради.
  • Інші питання
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючу справами виконавчого комітету та керівників структурних підрозділів селищної ради, в. о. старост сіл, завідуючих ФП та ФАПів.

1.  Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів по підготовці пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                   Ю.В.Матвієнко