Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 29.03.2018

03 квітня 2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури відбудеться  сесії селищної ради сьомого скликання

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

21.03. 2018                                                                       смт.Шалигине                                                  №  17-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати 16  сесію селищної  ради 7 скликання  03 квітня  2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про внесення змін до Положення про громадський бюджет Шалигинської ОТГ.
  • Про звіт селищного голови щодо здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Шалигинської селищної ради в 2017 році.
  • Про зміну цільового призначення коштів.
  • Про внесення змін до Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій  громадян,які згідно законодавства мають на це право,  автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2018-2020 роки.
  • Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Шалигинській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки.
  • Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації « Реконструкція приміщення СБК по вул.Центральній с.Соснівка (коригування)»
  • Інші питання
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючу справами виконавчого комітету та керівників структурних підрозділів селищної ради, в. о. старост сіл.

1. 3. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів по підготовці пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                      Ю.В.Матвієнко