Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 04.05.2018

11 травня  2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ Шалигинського міського будинку культури відбудеться сімнадцята  сесія селищної ради сьомого скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

02.05.2018                                                                  смт.Шалигине                                                         №  28-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати 17  сесію селищної  ради 7 скликання  11 травня           2018 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про затвердження звіту про виконання бюджету за І квартал  2018 року.
  • Про внесення змін до селищного бюджету на 2018  рік.
  • Про Програму оздоровлення та літнього відпочинку дітей Шалигинської селищної ради на 2018-2020 роки.
  • Інші питання
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючу справами виконавчого комітету та керівників структурних підрозділів селищної ради, в. о. старост сіл.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів по підготовці пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                            Ю.В.Матвієнко