Про скликання позачергової сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 11.10.2019

17 жовтня  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться позачергова сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

11.10.2019                                    смт Шалигине                              № 61-ОД

Про    скликання позачергової  сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 17 жовтня 2019 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .
  • Про проведення земельних торгів у формі аукціону та затвердження умов продажу права оренди земельних ділянок.
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради; заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.
  2. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                             Юрій МАТВІЄНКО