Про скликання позачергової сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 05.12.2019

10  грудня  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться позачергова сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

03.12.2019                                    смт Шалигине                              № 73-ОД

Про    скликання  позачергової сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 10 грудня 2019 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2018 «Про селищний бюджет на 2019 рік»
  • Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул.Шкільна,2 в смт Шалигине Глухівського району Сумської області
  • Про повторне проведення земельних торгів у формі аукціону та затвердження умов продажу права оренди земельних ділянок.
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

Селищний голова                                                                                                                             Юрій МАТВІЄНКО