Про скликання позачергової сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 11.09.2020

16  вересня 2020 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться позачергова сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

11.09.2020                                    смт Шалигине                              №  47-ОД

Про    скликання  позачергової сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати позачергову сесію селищної  ради 7 скликання 16 вересня  2020 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2019р.

«Про бюджет Шалигинської селищної об’єднаної територіальної громади на  2020  рік»

• Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                      Юрій МАТВІЄНКО