Про скликання позачергової сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 20.09.2019

25 вересня  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться позачергова сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

20.09.2019                                    смт Шалигине                              № 56-ОД

Про скликання позачергової   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати позачергову сесію селищної  ради 7 скликання 25 вересня  2019 року о 10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про надання дозволу на передачу в суборенду земельних ділянок
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні)
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.