Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 13.12.2019

20 грудня  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

11.12.2019                                    смт Шалигине                              № 74-ОД

Про    скликання  сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 20 грудня 2019 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про селищний бюджет Шалигинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  • Про передачу міжбюджетних трансфертів.
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

Селищний голова                                                                                                                            Юрій МАТВІЄНКО