Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 16.01.2020

23 січня  2020 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

15.01.2020                                    смт Шалигине                              № 3-ОД

Про    скликання  сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 23 січня 2020 року о          1000 год. в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про затвердження звіту про виконання бюджету Шалигинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2019 «Про бюджет Шалигинської селищної об’єднаної територіальної громади на          2020  рік
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

Селищний голова                                                                                                                             Юрій МАТВІЄНКО