Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 16.02.2020

26 лютого  2020 року об  11 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

19.02.2020                                    смт Шалигине                              № 8-ОД

Про скликання  сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 26 лютого 2020 року об 1100 год. в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Звіт про виконання плану роботи Шалигинської селищної ради за 2019 рік та затвердження плану роботи на І півріччя 2020 року
  • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв), що розташовані на території Шалигинської селищної ради за межами населеного пункту с.Соснівка
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) землекористувача Бурцевої С.Д.
  • Про припинення права оренди на земельні ділянки загальною площею 2,7622 га та 0,6732 га, які належали на праві власності Власенко Є.К.
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

Селищний голова                                                                                                                        Юрій МАТВІЄНКО