Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 17.03.2020

20 березня  2020 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

16.03.2020                                    смт Шалигине                              № 16-ОД

Про скликання  сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 20 березня 2020 року о 1000 год. в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2019 «Про селищний бюджет Шалигинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»
  • Про проведення земельних торгів у формі аукціону та затвердження умов продажу права оренди земельних ділянок
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) на які не отримано документів, що посвідчують право власності цих паїв за межами с.Ходине на території Шалигинської селищної ради Глухівського району Сумської області та передача їх в оренду ТОВ «Глухів – Агроінвест»
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

Селищний голова                                                                                                                         Юрій МАТВІЄНКО