Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 06.05.2020

15  травня  2020 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

05.05.2020                                    смт Шалигине                              № 26-ОД

Про скликання  сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 15 травня  2020 року о 1000 год. в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Звіт про виконання бюджету Шалигинської селищної об`єднаної територіальної громади за 1 квартал 2020 року
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2019 «Про селищний бюджет Шалигинської об’єднаної територіальної громади на         2020 рік»
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

Селищний голова                                                                                                 Юрій МАТВІЄНКО