Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 22.07.2020

30  липня 2020 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

21.07.2020                                    смт Шалигине                              № 38-ОД

Про скликання  сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію Шалигинської селищної  ради 7 скликання 30 липня  2020 року о 1000год. в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про затвердження звіту про виконання бюджету Шалигинської селищної об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2019 «Про бюджет Шалигинської селищної об’єднаної територіальної громади на          2020  рік
  • Про заміну сторони орендодавця та внесення змін до договору оренди землі від 01.03.2013 року, укладеного між Глухівською районною державною адміністрацією та ТОВ «Катеринівське»
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

Селищний голова                                                                                                                         Юрій МАТВІЄНКО