Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 21.03.2019

27 березня  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

20.03.2019                                    смт Шалигине                              № 23-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 27 березня  2019 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про погодження отримання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Шалигинський» ДП «Глухівське лісове господарство».
  • Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою через проведення інвентаризації земельних ділянок ТОВ Катеринівське.
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови, керівників апарату та структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл;

– керівників підприємств, установ, які працюють на території ради.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                      Ю.В.Матвієнко