Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 16.05.2019

24  травня  2019 року о  12 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

13.05.2019                                    смт Шалигине                              № 36-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 24 травня  2019 року о     12 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 48,7 га наданої в постійне користування ПАТ Українська залізниця.
  • Про заміну сторони орендодавця та внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Глухівською РДА та ТОВ «Шалигинське».
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови, керівників апарату та структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                             Ю.В.Матвієнко