Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 18.07.2019

23 липня  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

16.07.2019                                    смт Шалигине                              № 47-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 23 липня  2019 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про придбання житлового будинку з надвірними будівлями і спорудами та земельних ділянок
  • Про передачу в оренду земельних часток (паїв) на території Шалигинської селищної ради за межами населеного пункту села Старикове
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                               Ю.В.Матвієнко