Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 06.09.2019

17 вересня  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

10.09.2019                                    смт Шалигине                              № 55-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 17 вересня  2019 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Шалигинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік   та основні напрями розвитку на 2020-2021 роки
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2018р.

«Про селищний бюджет на 2019 рік»

• Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                            Юрій МАТВІЄНКО