Про скликання сесії селищної ради сьомого скликання

Дата публікації: 15.02.2019

26 лютого  2019 року о  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 7 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

14.02.2019                                    смт Шалигине                              № 17-ОД

Про    скликання   сесії селищної  ради  сьомого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 7 скликання 26 лютого  2019 року о     10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський  міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про звіт селищного голови про роботу виконавчих органів селищної ради у 2018 році.
  • Про затвердження Програму поліпшення умов несення служби у Шалигинському ВІПС та Катеринівському ВІПС Сумського прикордонного загону на 2019 рік.
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної ради:

– депутатів селищної ради;

– заступника селищного голови, керівників апарату та структурних підрозділів селищної ради, в.о. старост сіл;

– керівників підприємств, установ, які працюють на території ради.

1. Секретарю селищної ради забезпечити своєчасне повідомлення депутатів та запрошених, здійснення необхідних заходів щодо підготовки пленарного засідання.

Селищний голова                                                                                                                    Ю.В.Матвієнко