Про скликання сесії селищної ради восьмого скликання

Дата публікації: 16.02.2021

25  лютого 2021 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 8 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

15.02.2021                                    смт Шалигине                                    № 12-ОД

Про скликання  сесії селищної  ради  восьмого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  четвертої  статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 8 скликання 25 лютого 2021 року о    1000 год. в приміщенні КЗ «Шалигинський міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

• Про Програму поліпшення умов несення служби у Шалигинському ВІПС та Катеринівському ВІПС Сумського прикордонного загону на 2021рік
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.12.2020 «Про бюджет Шалигинської селищної об’єднаної територіальної громади на  2021рік»
  • Інші питання.
  1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, старост.

Селищний голова                                                                    Юрій МАТВІЄНКО