Про скликання сесії селищної ради восьмого скликання

Дата публікації: 23.03.2021

30 березня 2021 року об  10 – 00 в приміщенні КЗ «Шалигинський міський будинок культури» відбудеться сесія селищної  ради 8 скликання.

ШАЛИГИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ГЛУХІВСЬКОГО  РАЙОНУ    СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

22.03.2021                                    смт Шалигине                                    № 20-ОД

Про скликання  сесії селищної  ради  восьмого   скликання

На  підставі    пункту 8 частини  четвертої  статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати сесію селищної  ради 8 скликання 30 березня 2021 року о 1000 год. в приміщенні КЗ «Шалигинський міський будинок культури» .

На розгляд сесії винести наступні питання :

1. Секретарю селищної ради запросити на пленарне засідання сесії селищної радидепутатів селищної ради;заступника селищного голови, керівників структурних підрозділів селищної ради, старост.

Селищний голова                                                                                                                     Юрій МАТВІЄНКО