Продовження робіт по благоустрою території Шалигинської ОТГ

Дата публікації: 01.04.2020

За допомогою проекту DESPRO в с.Сваркове було проведено роботи по облаштування 2 артезіанських свердловин.

Встановлено санітарні зони.Встановлені лічильники обліку води, а також  частотне обладнання та інше нове обладнання. Свердловину, яка знаходиться по вул.Миколаївська в поточному році очищено та продезінфіковано. Вода придатна для споживаня. Зараз село використовує воду з свердловини , яка знаходиться по вул.Глухівська. Якість води підтверджена відповідною службою.Вода надходить з свердловини до споживача.З результатами ви можете ознайомитись нижче. Тиск в мережі достатній. Сподіваємось питання якості води в селі Сваркове вирішено!

Шановні мешканці громади а саме мешканці села Сваркове, повідомляємо достовірну та правдиву інформацію стосовно якості води та роботи , яка була проведена в даному напрямку.

Фото протоколу дослідження питної води: